О нас Услуги Контакты
Все новости  Фото  Видео  Гороскоп  Объявления  Форум
USD(за 100) 790.74 -0.2400
EUR(за 100) 972.13 +1.5242
RUR(за 10) 2.5445 -0.0096
Киев
Вероятность прогноза - %
С° м/с
Главная / Новости
Категории
Украина
Мир
Экономика
Спорт
Культура
Наука и здоровье
Досуг
 
Евро-2012
Интервью
Світське життя
Яких фахівців не вистачає агросектору України
: 29.09.2018 12:01:24

Журнал LandLord спільно з експертно-аналітичним центром порталу hh.ua, кадровими і консалтинговими агентствами з’ясував, яких саме спеціалістів

сьогодні бракує власникам і керівникам сільськогосподарських підприємств.

Адже аграрний сектор є унікальним для ринку праці країни. Якщо в середньому впродовж І півріччя 2018 року в Україні на кожну вакансію знаходилось по 3-4 претенденти і можна говорити про високий рівень конкуренції, то у сільському господарстві кількість пошукачів значно менша за пропозицію вакансій.

Попри те, що українським роботодавцям цієї сфери доводиться докладати все більше та більше зусиль, щоб утримувати співробітників та залучати нових, сьогодні в агросекторі не вистачає управлінців, головних агрономів, ветеринарних лікарів, механіків, агрохіміків, аналітиків з впровадження CRM, технологів… У повний перелік увійшли фахівці майже з усіх спеціальностей, які задіяні і сільгоспвиробництві.

Тому, спираючись на наявну аналітичну базу, LandLord, спільно з представниками безпосередньо аграраних компаній, склав перелік з 15 найзатребуваніших професіоналів на селі. Саме на них і припадає понад 80% усіх запитів роботодавців.

http://landlord.ua/
:
:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Reload
Страница 0 из 0

Нет комментариев, добавьте первым!

  погода НАЗВАНИЕ ГОРОДА