О нас Услуги Контакты
Все новости  Фото  Видео  Гороскоп  Объявления  Форум
USD(за 100) 790.74 -0.2400
EUR(за 100) 972.13 +1.5242
RUR(за 10) 2.5445 -0.0096
Киев
Вероятность прогноза - %
С° м/с
Главная / Новости
Категории
Украина
Мир
Экономика
Спорт
Культура
Наука и здоровье
Досуг
 
Евро-2012
Интервью
Світське життя
Google Chrome «зламає» доступ до тисячі сайтів
: 15.10.2018 12:06:46

Попереднє оновлення Google Chrome принесло користувачам як нові можливості, так і значні проблеми з конфіденційністю акаунтів.

Сімдесята версія популярного браузера не стане винятком – крім ряду виправлень і поліпшень роботи програми, вона поставить під загрозу доступ до тисяч інтернет-ресурсів.

Ще в минулому році фахівці Google заявили, що у нових версіях Chrome буде припинена підтримка некоректних сертифікатів безпеки, які видавалися Symantec, Thawte, VeriSign, Equifax, GeoTrust, RapidSSL і рядом інших компаній до 2016 року. І, починаючи з 16 жовтня 2018 року, за використання Chrome версії 70 припиниться завантаження інтернет-сайтів, які використовують зазначені сертифікати.

Примітно, що під «санкції» Google потраплять не тільки маловідомі ресурси, а й ресурси великих компаній і відомств. У «чорному списку», серед інших, виявилися сайти адміністрації Тель-Авіва, Федерального Банку Індії, електронного сховища наукових статей SSRN і багатьох інших організацій. Багато з них до цих пір не оновили сертифікати безпеки, не дивлячись на попередження пошукового гіганта.

Браузер Google Chrome не буде повністю блокувати доступ або розривати з’єднання при спробі переходу за «проблемною» адресою. Однак, настирливі попередження про застарілі сертифікати, що перешкоджають завантаженню сторінки, можуть привести до значного зниження числа переходів на зазначені сайти.

о вперше з’явилася в OnePlus 6. Між двома недавніми додатками можна буде перемикатися свайпом знизу екрану, а затримання на півсекунди кнопки живлення викличе Google Асистент.


https://tehnofan.com.ua/
:
:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Reload
Страница 0 из 0

Нет комментариев, добавьте первым!

  погода НАЗВАНИЕ ГОРОДА