О нас Услуги Контакты
Все новости  Фото  Видео  Гороскоп  Объявления  Форум
USD(за 100) 790.74 -0.2400
EUR(за 100) 972.13 +1.5242
RUR(за 10) 2.5445 -0.0096
Киев
Вероятность прогноза - %
С° м/с
Главная / Новости
Категории
Украина
Мир
Экономика
Спорт
Культура
Наука и здоровье
Досуг
 
Евро-2012
Интервью
Світське життя
Садівник з Волині вирощує велетенські лимони та екзотичні цитрусові
: 05.01.2019 17:17:30

Володимир Болотін з села Княгининок, Луцького району вже 8 років поспіль займається вирощуванням велетенських лимонів та екзотичних цитрусових у спеціально облаштованій теплиці.

Колекція волинського експериментатора постійно зростає, наразі тут вирощують лимони київський великоплідний і пістряволистий, апельсин, мандарин, лайм, цитрон та фінгерлайм.

За словами Володимира Болотіна, для вирощування й подальшого розмноження обирає ті рослини, які краще розвиваються в кімнатних умовах за температури 20°С.

Унікальність теплиці полягає в тому, що вона заглиблена на два метри в землю. Тому у зимовий період не потребує багато опалення.

«Наша вітчизняна рослина — власно вкорінена, її живцюємо з маточних рослин. Тоді як голландська є прищепленою на трифоліаті (корінь). Їй потрібна холодна зимівля (не більш як 5-10°C). За високої ж температури взимку корінь не працює, бо не дає поживних речовин і вологи самій рослині. Та й вартує вона від 400 грн. Наші ж деревця лимона, апельсина та мандарина коштують від 100-150 грн», — розповідає садівник-експериментатор.

Допомагає в обслуговуванні диво-теплі волинському садівнику його брат Микола. Він забезпечує належний догляд та підживлення саджанців.

Два роки тому Володимир Болотін з братом побудували ще одну теплицю для зберігання готової продукції — саджанців у горщиках. У планах садівника на ближчі роки — спробувати виростити червоний лимон.

vsn.com.ua.
:
:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Reload
Страница 0 из 0

Нет комментариев, добавьте первым!

  погода НАЗВАНИЕ ГОРОДА