О нас Услуги Контакты
Все новости  Фото  Видео  Гороскоп  Объявления  Форум
USD(за 100) 790.74 -0.2400
EUR(за 100) 972.13 +1.5242
RUR(за 10) 2.5445 -0.0096
Киев
Вероятность прогноза - %
С° м/с
Главная / Новости
Категории
Украина
Мир
Экономика
Спорт
Культура
Наука и здоровье
Досуг
 
Евро-2012
Интервью
Світське життя
Викриття "Боширова": колеги пролили світло на минуле отруйника Скрипаля
: 02.10.2018 9:55:05

Офіцери розповіли, яким запам'ятали "не Анатолія Чепігу".

Руслан Боширов (справжнє ім'я Анатолій Чепіга), якого підозрюють в отруєнні колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля, отримав диплом з відзнакою у Далекосхідному вищому загальновійськовому командному училищі, після чого його направили у спецназівський загін: він знаходиться під Хабаровськом (Матвіївка). 

Товариші по службі не думали, що Чепіга відрізняється особливими здібностями до практичної роботи розвідника.

Російському виданню вдалося поспілкуватися з його товаришами по службі, які побажали зберегти своє ім'я в секреті, оскільки побоюються розголошення державної таємниці. Один з офіцерів з упевненістю заявив, що Боширов, якого ми бачили на телеекрані і Чепіга - одна й та сама людина.

"Зовні він змінився, але голос Боширова – це голос Толі", – заявив офіцер. Інші були не так категоричні, але зазначили, що не бачили Чепігу 12 років, отже судити стовідсотково вкрай непросто.

"У нього був якийсь родич – велика шишка в адміністрації Хабарівського краю. Він і поклопотався за Толю, щоб його направили у Хабаровськ. Чепіга вважався "блатним", з ним навіть командир загону полковник [Віталій] Берников розмовляв підкреслено ввічливо", - згадує один з товаришів по службі.

В училищі обізнані, що Чепіга отримав звання Героя Росії за операцію в Криму, але оскільки указ Володимира Путіна був закритим, дуже проблематично визначити, в якій саме операції той брав участь.

"Не можу навіть припустити, чим конкретно Чепіга займався в Криму. Він ж був з "ботаніків"-буквоїдів, з відмінників у навчанні, але дуже посередній офіцер для "польової" роботи", – розповів третій товариш по службі.

https://znaj.ua/
:
:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Reload
Страница 0 из 0

Нет комментариев, добавьте первым!

  погода НАЗВАНИЕ ГОРОДА