Армія РФ через відсутність “професіоналізму та модернізації” зазнає нищівних втрат, – ISW

Через значні втрати молодшого складу і відсутність професіоналізму та модернізації російська армія втрачає здатність керувати особовим складом

Про це звітує американський Інститут вивчення війни (ISW) із посиланням на Міністерство оборони Великобританії.

До того ж, у британському відомстві наголосили, що молодші офіцери відповідають за тактичні операції низького рівня через відсутність професіоналізму та модернізації в російській армії. Саме втрати цих молодших офіцерів, які зростають, ускладнять командування особовим складом.

Як зазначили аналітики ISW, зростання втрат серед молодшого особового складу, ймовірно, ще більше погіршить можливості російської армії та призведе до подальшого морального занепаду.

Також британське відомство повідомило, що російські офіцери батальйонів і бригад не віддають наказів з тилу, оскільки змушені контролювати дії підпорядкованих солдатів.

ISW відзначає і “внутрішнє інакомислення в російських військових колах”. При цьому інститут наводить слова ексміністра оборони так званої “ДНР” Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), який звинуватив Кремль у відмові від “ідеологічної основи” війни в Україні.

“Гіркін поскаржився, що кремлівські чиновники більше не ставлять під сумнів легітимність існування України, а поняття “денацифікація” та “демілітаризація” забуті”, повідомляють у повідомленні інституту.

“Гіркін звинуватив Кремль у політиці умиротворення і заявив, що загроза поразки продовжує зростати”, зазначає ISW.

Аналітики відзначають, що заява Гіркіна є ознакою змін у військових колах РФ.

Як зазначили у ISW, росіяни продовжують нарощувати позиції довкола міста, але не оточили його.

В Інститут вивчення війни вважають, що російські сили, швидше за все, продовжать поступовий наступ і можуть найближчими днями оточити Сєвєродонецьк.

Та все ж, зі слів дослідників, ЗСУ сповільнили поступ росіян.Comments are Closed